REKLAMA

Pomóżmy pogorzelcom

W pożarze zginął mężczyzna. 8 rodzin zostało bez dachu nad głową.

Tragedia w Szalejowie Górnym rozegrała się w nocy 7 grudnia. To wtedy w wielorodzinnym budynku wybuch pożar. Zgłoszenie wpłynęło do straży pożarnej ok. godz. 1 w nocy. W budynku mieszkało 8 rodzin. Ewakuowano 20 osób. Niestety życie stracił sześdziesięcioparoletni mężczyzna. Po tej tragedii władze gminy Kłodzko zaapelowały o pomoc i materialne wsparcie dla pogorzelców.

Apel gminnych samorządowców

Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie materialne i finansowe dla rodzin z Szalejowa Górnego, które w wyniku pożaru straciły dorobek życia. To dla nas wszystkich kolejny czas próby i solidarności z ludzkim nieszczęściem – razem na pewno damy radę. W sprawie ewentualnej pomocy prosimy o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej Gminy Kłodzko ul. Łużycka 7, tel. 74 306 72 00 lub wpłatę na konto Gminy Kłodzko nr 49 9523 0001 0000 2264 2000 0009 z dopiskiem „Pomoc pogorzelcom– Szalejów Górny”

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Pomóżmy pogorzelcom

W Polsce jest 130 wód mineralnych. W powiecie kłodzkim mamy ich 15.

Powiat kłodzki planuje w 2020 roku wydać ponad 210 mln zł. Tylko 10,9 mln zł to wydatki inwestycyjne. To niecałe 6 procent budżetu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×