REKLAMA

Śpiewają 20 lat

6 października kłodzki chór kameralny zaprasza na koncert „Magnificat”, który będzie zwieńczeniem jubileuszu 20. lecia Concerto Glacensis.

Zespół, który powstał w marcu 1998 roku obchodzi 20-lecie swojego istnienia. Concerto Glacensis przez pierwszych 6 lat działało przy Centrum Edukacji Kulturalnej, od 2004 roku w Kłodzkim Ośrodku Kultury, a od 2015 roku przy gminie wiejskiej Kłodzko. Założycielem i dyrygentem jest Katarzyna Mąka. Podczas jubileuszowego koncertu chór zaśpiewa muzykę sakralną różnych epok oraz dwa utwory polskiego kompozytora epoki baroku Marcina Józefa Żebrowskiego „Magnificat” i „Rorate Caeli”. Koncert odbędzie się w kościele Podwyższenia Krzyża Św. o godz.16.00

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Śpiewają 20 lat

W Karłowie powstaje parking na 87 samochodów. W tym 3 miejsca przeznaczone będą dla osób niepełnosprawnych, a 3 dla autobusów. Tempa prac nie spowalniają nawet warunki pogodowe, bo kostka gdy padał śnieg układana była w namiotach.

27 lutego Rada Powiatu Kłodzkiego podjęła uchwałę w sprawie likwidacji Domu Pomocy Społecznej w Szczytnej. Czy to kończy sprawę? Nic podobnego.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×