REKLAMA

Kłodzko. Mieszkańcy znów zostaną bez wody

Awaria dotyczy sieci wodociągowej w rejonie ulicy Wiosennej.

Mieszkańcy, których ulic pozostaną dziś bez wody?

Kłodzko. Mieszkańcy ponownie nie będą mieli wody. Przerwa jest spowodowana awarią, o której poinformowały dziś Wodociągi Kłodzkie. Awaria dotyczy sieci wodociągowej w rejonie ulicy Wiosennej.

Od godziny 9.00 do godziny 15.00 nastąpi przerwa w dostawie wody w rejonie ulic: Dusznickiej, Wiosennej oraz Lisiej. Czas prac może ulec wydłużeniu w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych problemów technicznych. 

 

*Odwiedź nasz profil na instagramie. Tylko tam wyjątkowe zdjecia i filmy z Kłodzka i okolic: https://www.instagram.com/klodzko24/

 

Czytaj także:

<<Zwłoki obywatela Ukrainy w tirze zaparkowanym w Kudowie. Przeczytaj, co się wydarzyło>>

<<Park Narodowy Gór Stołowych ma nowego dyrektora. Kto nim został?>>

<<Rząd znów planuje zamknięcie cmentarzy na Wszystkich Świętych?>>

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kłodzko. Mieszkańcy znów zostaną bez wody

Fot. archiwum redakcji

Kłodzko. PKS w Kłodzku wystawił na sprzedaż ponad 20 pojazdów, w większości autobusów. Najtańszy z nich można nabyć już za niecałe 4 tysięcy złotych.

Lewin, Bardo i Żarów - te trzy gminy utrzymały prowadzenie i wygrały w rządowym konkursie Rosnąca odporność w powiatach kłodzkim, ząbkowickim i świdnickim. Dostaną po milionie złotych

Fot. Fb - Jaszkowa Dolna

Jaszkowa Dolna: Trwają przygotowania do sobotniego otwarcia Wioski Świątecznej. Na zwiedzających czeka mnóstwo atrakcji.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×