REKLAMA

Owsiak nie zawodzi

Kłodzki szpital z nowym sprzętem. Urządzenia trafiły na oddział noworodków.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w tym roku znowu grała na rzecz kłodzkiego szpitala. Oddział noworodkowy dostał od fundacji Jurka Owsiaka dwie lampy do fototerapii, 2 aparaty KTG (badają stan płodu w czasie porodu), 2 stanowiska do resuscytacji i 2 aparaty do przezskórnego badania bilirubin (żółtaczka.) - To sprzęt z najwyższej półki – ocenia Danuta Letniańska-Nierobisz, ordynator oddziału noworodków. - Sprzęt od razu trafił na oddział i służy noworodkom – dodaje.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Owsiak nie zawodzi

Obrazek użytkownika Joasia871
  • Joasia871
  • 18-10-2018

Bardzo dobrze. Ładnie dlatego warto wspierać tą akcję. Szpitale zyskuja a tym samym nasze dzieci, rodzice, dziadkowie i my sami. Bardzo się cieszę. Urodzilam w tym szpitalu 2 dzieci i każde korzystało z lamp że względu na podwyższony poziom bilirubiny. Myślę że ten sprzęt jest bardzo potrzebny i cieszę się że szpital go otrzymał.

2 miliony, siedem, a może jeszcze więcej?. Czy i jakie odszkodowanie uderzy w kłodzki samorząd?

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji w ramach podziału środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowych przyznało pieniądze dla trzech dolnośląskich samorządów.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×