REKLAMA

Areszt dla sprawcy czwartkowego wypadku!

Jest areszt dla obywatela Ukrainy, który w świąteczny czwartek kierując pod wpływem alkoholu spowodował wypadek, w wyniku którego jedna osoba zginęła a druga walczy o życie!

Przypomnijmy, że do tragicznego zdarzenia doszło w czwartek, 15 czerwca w miejscowości Sienna w powiecie kłodzkim. 39-letni kierowca zjechał na przeciwległy pas jezdni, uderzył w drzewo po czym odbił się od niego i uderzył w skarpę. Na miejscu zginęła 38-letnia kobieta, drugi pasażer walczy o życie w szpitalu. Jak się okazało w toku czynności, obywatel Ukrainy w chwili zdarzenia był pijany! Miał 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Za swój czyn odpowie przed sądem. - Sąd Rejonowy zastosował na razie tymczasowy 3 – miesięczy areszt dla sprawcy wypadku – mówi rzecznik KPP Kłodzko, Wioletta Martuszewska.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Areszt dla sprawcy czwartkowego wypadku!

Ulatniający się gaz może być zabójczy, dlatego należy być szczególnie ostrożnym przy jego używaniu. Lokatorzy jednego z budynków w miejscowości Ławica najedli się sporo strachu, kiedy okazało się, że z jednego z mieszkań ulatnia się gaz.

Czasopismo Wspólnota opublikowało ranking sfeminizowania samorządów. Pod lupę wzięto gminy, powiaty i województwa. Jeśli w jakimś samorządzie rządzą wyłącznie panie, przyznano mu 100 punktów (%), ale takich babskich rzeczpospolitych nie było. Za to 40 gmin i 7 powiatów otrzymało wskaźnik 0 procent, co oznacza zerowy udział pań w lokalnych rządach.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×