REKLAMA

O Puchar Jesieni

Już dziś zapraszamy na VII zawody o Puchar Jesieni w Nadleśnictwie Bystrzyca Kłodzka.

W sobotę 29 września, zapraszamy miłośników leśnych wędrówek na zawody NORDIC WALKING oraz TERENOWY BIEG GÓRSKI organizowany przez Nadleśnictwo Bystrzyca Kłodzka.
Baza zawodów będzie się mieścić jak zwykle na tzw. Polanie „Rykowisko” (lokalizacja między Bystrzycą Kłodzką a Wyszkami). Zawody będą miały charakter otwarty, trasa dla biegaczy liczy ok. 8,6 km, natomiast dla uczestników zawodów Nordic Walking trasa wynosi 6,7 km. Poza tym zapraszamy młodzież do uczestnictwa w organizowanym trzeci raz w ramach zawodów biegu na dystansie 1,68 km. Zawodnicy będą przemierzać leśne dukty Wyszkowskiego Grzbietu. Najmłodszych zapraszamy do uczestnictwa w biegu dla dzieci rozgrywanego podczas imprezy towarzyszącej w ramach „Biegu Krasnala i Juniora”.
Głównym celem zawodów jest promocja Nordic Walking i biegów górskich, a także promocja zdrowego i aktywnego trybu życia, rekreacji i aktywnego wypoczynku na terenie Nadleśnictwa Bystrzyca Kłodzka, Gminy Bystrzyca Kłodzka i Województwa Dolnośląskiego. To również zwrócenie uwagi na turystyczno – rekreacyjne walory Dolnego Śląska w Górach Bystrzyckich.
Chętnych zapraszamy na stronę http://www.bystrzyca.wroclaw.lasy.gov.pl/aktualnosci/-/asset_publisher/1...
skąd można pobrać dokumenty i zapoznać się z regulaminem.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): O Puchar Jesieni

Każdego roku samorząd województwa przeznacza ze swojego budżetu 5 mln zł na ochronę zabytków. W tym roku pieniądze te pozwolą przeprowadzić renowację i najpilniejsze prace konserwatorskie przy 146 obiektach, w tym w siedmiu w powiecie kłodzkim.

To już pewne. Reaktywują linię.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×