REKLAMA

Zarybiają tysiącami

Z raportu zarządu okręgowego Polskiego Związku Wędkarskiego wynika, że w ubiegłym roku Nysę Kłodzką zarybiano pstrągiem potokowym i lipieniem.

Do rzeki trafiło 3 tys. kg pstrąga potokowego dwulatka; ponad 410 tys. sztuk pstrąga potokowego (wylęg żerujący); 5 tys. sztuk pstrąga potokowego narybek jesienny. Poza tym Nysa Kłodzka wzbogaciła się o 23,6 tys. sztuk lipienia (11,6 tys. sztuk narybku jesiennego i 12 tys. sztuk narybku letniego)

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Zarybiają tysiącami

Obrazek użytkownika Montochem
  • Montochem
  • 04-10-2018

To gdzie te rybki się pochowały ?

Zakończyła się sprawa, jakiej jeszcze nie było. Na ławie oskarżonych zasiadało 36 osób.

Nie mają sklepu, ani przystanku autobusowego. Przez wioskę przejeżdżają pociągi, ale się w niej nie zatrzymują. Zabłocie, wioska leżąca zaledwie kilometr od Bystrzycy Kłodzkiej, to zupełnie inny świat...

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×