REKLAMA

Postawili znak

Na skrzyżowaniu ulicy Objazdowej z Korytowską i Zajęczą doszło w ostatnich dwóch latach do kilkunastu wypadków i kolizji.

Przy dwóch podporządkowanych ulicach postawiono znak STOP.
W październiku była jedna stłuczka, we wrześniu dwa groźne wypadki. W jednym poszkodowane zostały 3 osoby, po drugim dwie trafiły do szpitala. Po serii artykułów, drogowcy przy dwóch podporządkowanych ulicach (Korytowskiej i Zajęczej) postawili znak STOP. Wcześniej był tam znak ustąp pierwszeństwa przejazdu. Czy teraz nie będzie tam dochodziło do wypadków i stłuczek? Jeśli nadal będzie, to kłodzcy samorządowcy powinni się poważnie zastanowić nad wybudowaniem w tym kolizyjnym miejscu ronda.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Postawili znak

Obrazek użytkownika Mieszkanka
  • Mieszkanka
  • 24-10-2018

Proponuje tam rondo i lepsze oświetlenie

2 miliony, siedem, a może jeszcze więcej?. Czy i jakie odszkodowanie uderzy w kłodzki samorząd?

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji w ramach podziału środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowych przyznało pieniądze dla trzech dolnośląskich samorządów.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×