REKLAMA

Internetowa oszustka

Przekręciła 170 osób. Teraz odpowie za to przed sądem.

Prokuratora Rejonowa w Kłodzku zawiadamia wszystkich pokrzywdzonych, że pod koniec grudnia skierowała do Sądu Rejonowego w Kłodzku akt oskarżenia przeciwko Wioletcie Z., oskarżonej o dokonanie szeregu oszustw za pośrednictwem internetu. Oszustka z powiatu kłodzkiego działała od 25 lipca 2017 roku do 1 marca 2019 roku. - Oskarżona oferowała na sprzedaż na jednym z portali aukcyjnych różne przedmioty o wartości 200-500 zł. Pobierała za nie opłaty, ale klienci nigdy tych rzeczy nie otrzymywali. W sumie oszukała w ten sposób ponad 170 osób na łączną kwotę ok. 50 tys. zł – informuje Jan Sałacki, szef kłodzkiej prokuratury. Wioletta Z. to mieszkanka powiatu kłodzkiego, która aktualnie odbywa karę więzienia za inne popełnione wcześniej przestępstwo.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Internetowa oszustka

foto ilustracyjne
pixabay.com

Poczta Polska informuje, że w Polanicy-Zdroju spora część mieszkańców nie posiada zainstalowanych skrzynek na korespondencję.

Radny Bogusław Szpytma ma w tym miesiącu objąć stanowisko wicewojewody. Kto go zastąpi w Radzie Miasta Kłodzka?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×