REKLAMA

Sakramenty w więzieniu

Był ślub w więzieniu, teraz czas na chrzest!

 

O tym, że burmistrz Michał Piszko pierwszy raz w historii kłodzkiego więzienia udzielił skazanemu ślubu, pisaliśmy dwa tygodnie temu. Kolejny news zza krat dotyczy chrztu. Za kratami ochrzczono osadzonego, należącego do Kościoła Zielonoświątkowego.
 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Sakramenty w więzieniu

Obrazek użytkownika Klops
  • Klops
  • 17-08-2017

To całe PO , ha , ha , ha , widać , nie tylko Orlen , Lotos , nasze narodowe linie lotnicze , stocznie , banki ,czy wszystko miało być zadłużane ?Kto żyje z tych 220 mld wyłudzonych z karuzeli VAT no to wiadomo zawsze będzie murem stał za PO , mieli swoje eldorado ! Nietykalni ! Cała Polska już huczy jakie firmy , apartamenty itp powstały z tej kasy !!! Gdzie pojedziesz tam rozmowa jest na ten temat , wyrwanie kasy z składek pracowniczych to pryszcz !

Olbrzymie zainteresowanie ofertą sprzedaży pałacu w Bożkowie. Niewielu potencjalnych kupców jest jednak świadoma, ile trzeba włożyć w remont zabytku

 Kolejarze wyremontowali 3 km torów. Wydali na to 6,5 mln zł, ale są efekty

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×