REKLAMA

Wieża widokowa na Kłodzkiej Górze zamknięta

Wejście na wieżę widokową mogłoby być niebezpieczne

Fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Pokrycie dachowe gondoli widokowej uległo uszkodzeniu. Niektóre elementy zostały wyrwane przez szalejący wiatr.

Wieża widokowa na Kłodzkiej Górze zamknięta dla zwiedzających. Jest to spowodowane ostatnimi agresywnymi wichurami, które siały spustoszenie w naszym powiecie. Nie oszczędziły one również wieży widokowej na Kłodzkiej Górze. Pokrycie dachowe gondoli widokowej uległo uszkodzeniu. Niektóre elementy zostały wyrwane przez szalejący wiatr. Niestety pogoda nadal nie jest dobra. Będzie jeszcze wiało. To właśnie dlatego wejście na wieżę mogłoby być niebezpieczne. Wieża została zamknięta do czasu usunięcia usterek.

Kłodzka Góra to drugi pod względem wysokości szczyt Gór Bardzkich, położony w ich południowo-wschodniej części.Należy do głównego grzbietu Gór Bardzkich.

K.Golak

*Odwiedź nasz profil na instagramie. Tylko tam wyjątkowe zdjecia i filmy z Kłodzka i okolic: https://www.instagram.com/klodzko24/

 

Czytaj także:

<<Przeczytaj, czy cmentarze zostaną w tym roku zamknięte na Wszystkich Świętych>>

<<Potężne wichury, jakie przeszły przez powiat kłodzki wyrządziły dużo szkód>>

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Wieża widokowa na Kłodzkiej Górze zamknięta

Lewin, Bardo i Żarów - te trzy gminy utrzymały prowadzenie i wygrały w rządowym konkursie Rosnąca odporność w powiatach kłodzkim, ząbkowickim i świdnickim. Dostaną po milionie złotych

Fot. Fb - Jaszkowa Dolna

Jaszkowa Dolna: Trwają przygotowania do sobotniego otwarcia Wioski Świątecznej. Na zwiedzających czeka mnóstwo atrakcji.

Fot. Tauron Arena Duszniki

Duszniki-Zdrój. Sezon zimowy oficjalnie rozpoczęty. W Tauron Dusznik Arena ćwiczą biathloniści. W Zieleńcu zimowe szaleństwo rozpocznie się w sobotę.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×