REKLAMA

Kłodzkie kino plenerowe

Ciepłe letnie wieczory sprzyjają imprezom plenerowym.

Wśród nich ważne miejsce zajmuje kino plenerowe, czyli projekcje filmowe na świeżym powietrzu. Kłodzko jest organizatorem kolejnej edycji Filmowego Kanału Młynówki. W wakacyjne piątki na skwerze pod mostem św. Jana nieodpłatne wyświetlane będą filmy. Organizatorzy przygotowali dobry i zróżnicowany repertuar (patrz poniżej). Najbliższy seans już 6 lipca.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kłodzkie kino plenerowe

Trwa rekrutacja do służby w policji. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej oraz pod numerem telefonu 74 647 32 35, a także osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Kłodzku.

Była szefową noworudzkiego biura poselskiego Michała Dworczyka, została prezesem Uzdrowiska Lądek – Długopole. O przyszłości uzdrowiska, jego problemach i zmianach jakie nastąpią rozmawiamy z Joanną Walaszczyk.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×