REKLAMA

Gnębiciel za kratami

foto ilustracyjne: pixabay.com

Znęcał się psychicznie i fizycznie nad matką i małoletnim bratem. Podczas zatrzymania uderzył policjanta. Sąd nie miał skrupułów i wsadził krewkiego 20-latka na 3 miesiące do aresztu.

Policjanci zatrzymali awanturnika zaraz po tym, jak wszczął awanturę i zaatakował swojego małoletniego brata, powodując u chłopca obrażenia ciała. Z przeprowadzonych ustaleń wynika, że mężczyzna od kilku miesięcy wszczynał awantury w domu swojej matki, z którą mieszkał. Podczas kłótni rzucał w nią różnymi przedmiotami i ubliżał. Okazało się również, że 20-latek groził matce pozbawieniem życia. Mężczyzna po interwencji policji został przewieziony do policyjnego aresztu, tam też był agresywny i uderzył policjanta będącego na służbie. U funkcjonariusza, który został zaatakowany przez zatrzymanego, stwierdzono obrażenia ciała wymagające hospitalizacji. Mieszkaniec powiatu kłodzkiego usłyszał zarzuty. Sąd zastosował wobec niego 3-miesięczny areszt tymczasowym. Grozi mu do 8 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Gnębiciel za kratami

fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Trwa remont mostu nad rzeką Białą Lądecką na drodze powiatowej w Nowym Gierałtowie. w zakres prac remontowych wchodzi odnowienie konstrukcji mostu i podpór oraz dostosowanie dojazdów do mostu. Projekt przewiduje wykonanie nowej konstrukcji przęsła, wykonanie nowej żelbetowej płyty pomostowej, naprawę przyczółków, wykonanie nowej nawierzchni jezdni na obiekcie i na dojazdach do obiektu oraz montaż nowej balustrady stalowej.

Komuś podobały się pelargonie z miejskich donic i kaskad w Lewinie Kłodzkim, że chyba postanowił przenieść je do swojego ogródka czy na swój balkon.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×