REKLAMA

Nowe drukarki dla Policji

''Wspomagając sprzętowo policję przyczyniamy się do lepszego funkcjonowania komendy''

W dniu 09 marca br. w sali konferencyjnej w starostwie odbyło się symboliczne przekazanie drukarek dla policji kłodzkiej. Starostę kłodzkiego reprezentował Piotr Marchewka - etatowy członek Zarządu Powiatu Kłodzkiego i przekazał 22 drukarki p.o. komendantowi Powiatowej Policji w Kłodzku, Jackowi Wysockiemu. Powiat Kłodzki ze środków własnych przeznaczył na nie blisko 11 tys. zł. Zarząd pamięta o ogromie potrzeb policji kłodzkiej i w miarę możliwości sukcesywnie przekazuje środki finansowe na jej doposażenie. Wspomagając sprzętowo policję przyczyniamy się do lepszego funkcjonowania komendy, komisariatów i posterunków zlokalizowanych na naszym obszarze - podkreśla P. Marchewka. Komendant podziękował panu staroście za już udzielone wsparcie tj.: zakup  psa tropiącego i remont posterunku w Międzylesiu i wyraża nadzieję na dalszą owocną współpracę.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Nowe drukarki dla Policji

Obrazek użytkownika Las
  • Las
  • 09-03-2018

XXI wiek to wszystko powinno odbywać się droga elektroniczna .
Obrazek użytkownika lenie i tyle
  • lenie i tyle
  • 02-04-2018

biurwy w telefony i kamery osobiste zaopatrzcie to może będzie z leni pożytek

Program 500 plus kosztuje rocznie podatników ponad 24 mld zł, czyli dwa razy więcej niż uczelnie wyższe i aż 7 razy więcej niż kultura.

Dość dodatkowych opłat za wodę. Siedem wspólnot mieszkaniowych i 3 stowarzyszenia walczą o likwidację niesprawiedliwego podziały mieszkańców Bystrzycy Kłodzkiej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×