REKLAMA

Bystrzyca Kłodzka: Mężczyzna płacił za zakupy kradzioną kartą

Bystrzyca Kłodzka: Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia

Bystrzyca Kłodzka: Policjanci zatrzymali mężczyznę, który płacił za zakupy skradzioną kartą płatniczą. Co wiadomo o tej sprawie?

Bystrzyca Kłodzka: Policjanci z Komisariatu Policji w Bystrzycy Kłodzkiej zatrzymali 52- letniego mieszkańca powiatu kłodzkiego. Mężczyzna używał przywłaszczonej karty bankomatowo-płatniczej i dokonywał transakcji  zbliżeniowych w sklepach w Bystrzycy Kłodzkiej.

 

16 zarzutów

Mężczyzna usłyszał 16 zarzutów. W tym przywłaszczenia znalezionej karty, kradzieży z włamaniem i usiłowania kradzieży z włamaniem do rachunku bankowego pokrzywdzonej kobiety. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 

Bystrzyca Kłodzka - Pożar w fabryce mebli. Kliknij, aby zobaczyć zdjęcia

 

Jak do tego doszło?

Na policję w Bystrzycy Kłodzkiej wpłynęło zawiadomienie od 49 letniej kobiety. Zgłosiła ona utratę karty płatniczej. Okazało się, że ktoś używa zagubionej karty i płaci nią za zakupy. Policjanci podjęli działania, aby złapać sprawcę. W wyniku podjętych czynności zatrzymali 52 letniego mężczyznę, mieszkańca powiatu kłodzkiego. Mężczyzna dokonał kradzieży z włamaniem do rachunku bankowego i wykonał kilkanaście transakcji zbliżeniowych na terenie Bystrzycy Kłodzkiej. Zrobił zakupy na łączną kwotę 487 zł. na szkodę kobiety. Teraz odpowie karnie za swoje czyny. Grozi mu nawet do 10 lat więzienia. 

 

Pilnuj swojej karty

Kradzieże pieniędzy z użyciem kart zbliżeniowych to niestety częsty problem. Złodzieje mają tutaj ułatwione zadanie. Pamiętaj, aby zastrzec kartę jak tylko zorientujesz się, że mogło dojść do jej kradzieży lub po prostu zgubienia. 

Natalia Kołodziej, inf. KPP Kłodzko

 

Powiat Kłodzki - Kobieta przekazała oszustom 50 tysięcy. Kliknij, aby czytać dalej

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Bystrzyca Kłodzka: Mężczyzna płacił za zakupy kradzioną kartą

Fot. WL

Ołdrzychowice Kłodzkie: Około godz. 9:00 na DW 392 doszło do zderzenia trzech aut. Droga jest zablokowana. Co się stało?

Fot. MM

Kłodzko: Czy samochód został porzucony i podpalony? Czekamy na komunikat służb.

Fot. KWP Wrocław

Przewrócił krzyż i przesunął płytę nagrobną. 33-latek został zatrzymany w areszcie. Co grozi mu za znieważenie miejsca spoczynku zmarłego?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×