REKLAMA

Derby na szczycie

pixabay.com

W sobotę, 23 maja, Nysa Kłodzko podejmie Piasta Nowa Ruda

Spotkanie w lidze okręgowej seniorów, pomiędzy Nysą Kłodzko, a Piastem Nowa Ruda rozegrane zostanie w sobotę, 23 maja, o godz. 17:00 na kłodzkim stadionie. Zawody poprowadzi Krystian Kubik z Kolegium Sędziów z Kłodzka.
Na kłodzkim stadionie rozegraną zostaną także inne mecze z udziałem kłodzkich zespołów. Z Piastem zagrają także juniorzy starsi. Mecz w niedzielę 24 maja o godz. 14:30. W lidze dolnośląskiej, zespoły trampkarzy i młodzików Nysy będą rywalizować z MKP Wołów w środę 27 maja, o godz. 17:00. Młodzicy zmierzą się ze Śląskiem Wrocław w niedzielę, 24 maja o godz. 11:00.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Derby na szczycie

100 tys. zł przekaże gmina wiejska Kłodzko powiatowi na remont drogi Starków – Krosnowice.

Co wiesz o Czechach? Czy znasz wystarczająco dobrze Polskę? Weź udział w II Konkursie Wiedzy o Polsce i Czechach. Już 8 października w Nowej Rudzie.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×