REKLAMA

Wyciągi w gotowości

Aura nie jest jeszcze idealna , ale nocne przymrozki pozwalają na odpowiednie przygotowanie narciarskich tras.

I choć oficjalne rozpoczęcie sezonu odbędzie się 12 grudnia, wiele wskazuje na to, że pojeździć na nartach w Zieleńcu będzie można już w najbliższy weekend.Napięcie rośnie z każdą godziną - obserwujemy warunki atmosferyczne niemal dwadzieścia cztery godziny na dobę. Cały czas jak tylko warunki na to pozwalają śnieżymy, dopieszczamy stoki, czasem nawet otwieramy lodówki aby wesprzeć coraz lepszą i bardziej zimową aurę. Choć nie możemy jeszcze na 100 proc. potwierdzić, że w najbliższy weekend uruchomimy wyciągi, to jednak jest to wielce prawdopodobne. Wszystko okaże się w piątkowy poranek, kiedy to zapadnie ostateczna decyzja, która uzależniona będzie oczywiście od warunków atmosferycznych.

źródło: zieleniec.pl

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Wyciągi w gotowości

W Mielniku na dzień dobry obszczekał mnie pies Marian. Potem było całkiem sympatycznie. Mieszkańcy mili i życzliwi, choć mają też problemy.

Policja prosi o pomoc. Ustala, kto skrzywdził szczeniaka.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×