REKLAMA

Bystrzyca Kłodzka: Narkotyki w spodenkach

16-latek na widok policji zaczął nerwowo upychać coś w spodniach. Policja z ciekawości sprawdziła powód zdenerwowania. Okazało się, że nieletni chował narkotyki.

16-latek na widok policji zaczął nerwowo upychać coś w spodniach. Policja z ciekawości sprawdziła powód zdenerwowania. Okazało się, że nieletni chował narkotyki.

Jak informuje Wioletta Martuszewska z KPP - Policjanci z Bystrzycy Kł. zatrzymali nieletniego, który w spodenkach ukrył kilka porcji marihuany. Nieletni nie potrafił powiedzieć od kogo dostał narkotyki.
Za posiadanie środków odurzających odpowiadać będzie przed sądem rodzinnym.

16-letniego chłopca w Bystrzycy Kł. zatrzymał patrol policji. Zachowanie chłopaka wydało się dziwne funkcjonariuszom, bo na ich widok zaczął coś nerwowo upychać pod spodniami. Był też bardzo zdenerwowany. Policjanci postanowili sprawdzić co jest powodem takiej reakcji. Szybko okazało się, że w spodenkach ukrył narkotyki.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Bystrzyca Kłodzka: Narkotyki w spodenkach

Fot. WL

Ołdrzychowice Kłodzkie: Około godz. 9:00 na DW 392 doszło do zderzenia trzech aut. Droga jest zablokowana. Co się stało?

Fot. MM

Kłodzko: Czy samochód został porzucony i podpalony? Czekamy na komunikat służb.

Fot. KWP Wrocław

Przewrócił krzyż i przesunął płytę nagrobną. 33-latek został zatrzymany w areszcie. Co grozi mu za znieważenie miejsca spoczynku zmarłego?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×