REKLAMA

Wnioski stypendialne

Pobierz wniosek o przyznanie zasiłku / stypendium szkolnego

Do dnia 15 września należy składać wnioski o przyznanie pomocy materialnej o charakterze socjalnym tj. stypendium szkolne na rok szkolny 2015/2016. Wnioski należy składać w Ośrodku Pomocy Społecznej Gminy Kłodzko, ul. Łużycka 7 w godzinach od 7-15.

 

Druki do pobrania znajdują się poniżej, a także są dostępne w OPS oraz na stronie internetowej:

 http://www.ops.gmina.klodzko.pl/

 

WNIOSEK O PRZYZNANIE ZASIŁKU SZKOLNEGO

WNIOSEK O PRZYZNANIE STYPENDIUM SZKOLNEGO

 

Źródło: Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Kłodzko

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Wnioski stypendialne

Uczestnicy podczas części teoretycznej

Uczniowie z całej Polski będą rywalizować w 17. edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy „Pierwsza Pomoc”. Trwa rejestracja szkół na wydarzenie, które odbędzie się już 20 maja 2019 roku w Nowej Rudzie.

Trwa rekrutacja do służby w policji. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej oraz pod numerem telefonu 74 647 32 35, a także osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Kłodzku.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×