REKLAMA

Dręczył babcię, teraz posiedzi

foto ilustracyjne pixabay.com

To wnuczek z piekła rodem.

24-latek znęcał się psychicznie nad swoją babcią. Starsza kobieta w końcu powiedziała dość i zawiadomiła policję. Mundurowi zatrzymali wnuka z piekła rodem w jednej z kłodzkich kamieniec zaraz po tym, jak wszczął karczemną awanturę i ubliżając żądał od swojej babci pieniędzy. Policja ustaliła, że zatrzymany od kilku miesięcy znęcał się nad swoją 67-letnią babcią, z którą mieszkał. Wyszło też na jaw, że 24-latek znęcał się nad synem swojej babci, któremu przy użyciu noża groził pozbawieniem życia, a także wielokrotnie podczas awantur bił go. Zły wnuczek trafi ł na 3 miesiące do aresztu. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Dręczył babcię, teraz posiedzi

Obrazek użytkownika bezznaczenia
  • bezznaczenia
  • 21-02-2020

Przecwelenia niejednokrotnego życzę

foto ilustracyjne
pixabay.com

Poczta Polska informuje, że w Polanicy-Zdroju spora część mieszkańców nie posiada zainstalowanych skrzynek na korespondencję.

Radny Bogusław Szpytma ma w tym miesiącu objąć stanowisko wicewojewody. Kto go zastąpi w Radzie Miasta Kłodzka?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×