REKLAMA

Zagryziona sarna

Puszczony luzem wilczur zaatakował sarnę. Pogryzionego zwierzaka nie udało się uratować

Do incydentu tego doszło w sobotę, 11 lutego, po południu. Pies gonił sarnę w rejonie ulic Zdrojowej i Mickiewicza w Polanicy-Zdroju, a potem dotkliwie ją pogryzł. Pewnie zagryzłby ją na śmierć, gdyby nie przypadkowi świadkowie zdarzenia, którzy odgonili psa. Na miejsce zdarzenia przyjechał Andrzej Olszewski z polanickiej fundacji Pod Psią Gwiazdą, a także patrol policji. Pech pogryzionej sarny trwał jednak dalej. Dopiero szósty z weterynarzy, z jakimi kontaktowała się fundacja odebrał telefon i zgodził się przyjechać na miejsce. Niestety, stwierdził, że nie jest w stanie pomóc rannej sarnie i uśpił ją na miejscu. Pomimo patrolowania okolicy, policji nie udało się odnaleźć wilczura, ani ustalić jego właściciela.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Zagryziona sarna

Centrum Zdrowia w Bystrzycy

Mieszkaniec Bystrzycy napisał skargę do Narodowego Funduszu Zdrowia. Sprawa jest badana.

Zwolnieni z pracy funkcjonariusze mówią: jesteśmy niewinni i czekają na proces, który nie może ruszyć.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×