REKLAMA

Kłodzko. Furiat zdemolował areszt

Sąd Rejonowy w Kłodzku na wniosek prokuratora zastosował wobec podejrzanego 3-miesięczny areszt tymczasowy

Fot. KPP Kłodzko

Jeden rzucał dachówkami w ludzi, drugi biegał po mieście z odpaloną piłą łańcuchową. W ostatnich dniach uaktywnił się kolejny kryminalny furiat z Kłodzka. Co zrobił?

Kłodzko. Kilka dni temu jeden z mieszkańców Kłodzka za pośrednictwem mediów społecznościowych wielokrotnie nie tylko znieważał kłodzkich policjantów, ale kierował wobec nich groźby pozbawienia życia. Mało tego, groził też rodzinom policjantów. 29-latek został zatrzymany i trafił do aresztu. Mężczyzna usłyszał łącznie 11 zarzutów dotyczących popełnionych przestępstw. Zanim został zatrzymany przez policjantów wielokrotnie też ich znieważał i groził im.

Rozwalił fury

- Tydzień wcześniej kłodzczanin został zatrzymany przez kłodzkich policjantów w związku z uszkodzeniem przez niego zaparkowanego samochodu mieszkańca Kłodzka oraz uszkodzeniem radiowozu policyjnego. Wówczas agresor również kierował wobec policjantów groźby karalne oraz naruszył nietykalność cielesną jednego z nich. Funkcjonariusze znaleźli przy 29-latku narkotyki – informuje Wioletta Martuszewska, rzecznik prasowa kłodzkiej policji.

Narozrabiał na dołku

Okazuje się, że zatrzymany furiat wcale nie ochłonął. Zdemolował pomieszczenie noworudzkiego aresztu, w którym przebywał. Połamał meble i rozwali kamerę przemysłową. W tej sprawie trwa oddzielne dochodzenie. - Sąd Rejonowy w Kłodzku na wniosek prokuratora zastosował wobec podejrzanego 3-miesięczny areszt tymczasowy – dodaje oficer prasowa.

R.Piela

Czytaj również:

<<Zmarła wieloletnia Skarbnik Gminy Kłodzko. Swoją koleżankę z pracy wspominają pracownicy Urzędu Gminy Kłodzko>>

<<Czy kierownik wydziału komunikacji w Nowej Rudzie próbuje uniknąć kary za swoje zachowanie?>>

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (4): Kłodzko. Furiat zdemolował areszt

Obrazek użytkownika obserwator
  • obserwator
  • 21-09-2021

Szkoda dziecka , mógł zostać lekarzem, mechanikiem ,księdzem - przecież był ministrantem .A próbował zostać Al Capone Kłodzka.Teraz biedaczek odsiadywać będzie swoje niecne czyny w niezbyt przyjaznym mu środowisku , a wisienki na torcie będą czekały na niego jak wyjdzie z puchy po kilku latach.
Obrazek użytkownika Jajo
  • Jajo
  • 21-09-2021

Kolejny dobry chłopak, będzie widział świat z za krat
Obrazek użytkownika ucho
  • ucho
  • 21-09-2021

Dobry chłopak? Pospolity bandyta i socjopata,który zastraszał wielu ludzi w Kłodzku,niszczył ich własność i naruszał nietykalność osobistą.Wielu bało się zgłaszać to na policję .Wszyscy w Kłodzku wiedzieli, czym się zajmował przez lata, czyżby tatuś nie wiedział nic o synku( na całym osiedlu aż huczało), że wypowiada się na fb w jego obronie? O wiele za późno spotkała go kara, na którą zasłużył. Wreszcie policja nie cacka się z bandziorami,a obywatele mają spokój. Karma wraca! Teraz on będzie oglądał się za siebie!
Obrazek użytkownika pismaki
  • pismaki
  • 22-09-2021

Dzieci w liceum lepiej napisałyby ten artykuł, poziom dziennikarstwa jest poniżej dna.

Fot. Schronisko Sowa

Ruszyła internetowa zbiórka, a dzierżawca schroniska ujawnia, kto i za co żąda od niego ponad 70 tys. zł

Fot. Zaginieni Policja

Widziałeś mężczyznę? Poinformuj policję, gdzie może przebywać.

Fot. FB/Łukasz Czech

Dziś otwarto oficjalnie zbiornik przeciwpowodziowy w Roztoce, w gminie Międzylesie.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×