REKLAMA

Ukradli rower

Rower ukradło dwóch 17-latków

fot. KPP Kłodzko

Kwadrans od odebrania zgłoszenia – to czas, który był potrzebny lądeckim policjantom do odzyskania skradzionego roweru, namierzenia i zatrzymania dwóch młodych mężczyzn odpowiedzialnych za kradzież

Dyżurny Komisariatu Policji w Lądku-Zdroju otrzymał zgłoszenie o skradzionym z klatki schodowej rowerze. Informacja została przekazana policjantom patrolującym miasto. Policjanci pionu prewencji już po kilkunastu minutach zatrzymali dwóch 17-latków podejrzewanych o kradzież. Prowadzili oni skradziony rower, który zgłaszająca wyceniła na 600 zł. Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Usłyszą oni zarzut kradzieży, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci przypominają właścicielom o prawidłowym zabezpieczaniu rowerów. Niekiedy wystarczy chwila nieuwagi, aby złodziej zabrał pozostawiony bez nadzoru i zabezpieczenia rower.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Ukradli rower

fot. KPP Kłodzko

3 promile alkoholu w organizmie miał 33- latek, który kierując rowerem stwarzał zagrożenie na drodze dla innych uczestników ruchu drogowego. Wczoraj popołudniu (poniedziałek, 25 maja) na terenie gminy Kłodzko funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który kierował rowerem. Jego zachowanie wskazywało, że jest w stanie nietrzeźwości. Po przebadaniu policjanci stwierdzili, że mężczyzna ma 3 promile alkoholu w organizmie. Za ten czyn grozi kara aresztu albo grzywny. Policjanci apelują o rozwagę i zdrowy rozsądek.

fot. internet

Szczególnie potrzebne są grupy: O Rh-, O Rh+, A Rh-, A Rh+, B Rh-

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×