REKLAMA

Samochód ciężarowy zmiażdżył dom

Tylko cudem udało się uniknąć tragedii. We wsi Sienna doszło do poważnego wypadku. Samochód ciężarowy załadowany drewnem stoczył się wprost na dom.

Do wypadku doszło wczoraj, późnym wieczorem. Samochód ciężarowy marki Mann podczas załadunku dosłownie stoczył się i zjechał, zahaczając o inny pojazd, wprost na stojący nieopodal domek letniskowy. Tylko cudem przebywające w nim osoby zdołały się uratować.

Prawdopodobnie doszło do samoczynnego zwolnienia się hamulca. Na miejscu pracowało aż dziewięć jednostek Straży Pożarnej, policja, pogotowie i Nadzór Budowlany. Domek nie nadaje się już do zamieszkania a straty oszacowano na 150 tysięcy złotych.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Samochód ciężarowy zmiażdżył dom

Był ślub w więzieniu, teraz czas na chrzest!

 

Policja poszukuje sprawcy kradzieży 19 wylewek prysznicowych z pustostanu w Polanicy. Straty to tysiąc złotych.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×