REKLAMA

Szpital Polanica Zdrój: zrobisz test na koronawirusa

Fot. SCM Polanica Zdrój

Przy Specjalistycznym Centrum Medycznym w Polanicy-Zdroju możesz codziennie zrobić test na koronawirusa

Przy Specjalistycznym Centrum Medycznym w Polanicy-Zdroju funkcjonuje punkt pobierania wykazów do badań w kierunku koronawirusa. Punkt czynny jest codziennie w godzinach 9.00-14.00.

 

Kto może wykonać bezpłatny test w kierunku koronawirusa w punkcie wymazowym:

-Pacjent ze skierowaniem od lekarza POZ (rejestrując się wystarczy podać numer e-skierowania)

-Pacjenci do leczenia planowego w SCM

-Osoby skierowane przez sanepid

-Osoby, które otrzymały skierowanie do sanatorium, nie wcześniej niż 6 dni przed terminem rozpoczęcia leczenia Istnieje także możliwość odpłatnego wykonania testu na koronawirusa.

 

Po wybraniu punktu pobrań w SCM należy skonsultować się telefonicznie w celu umówienia konkretnej wizyty tel. 74 66 34 397, 571 324 797 w godzinach 9.00-11.00. Pobranie wymazu w punkcie pobrań trwa około 5 minut. Jest wygodne i bezpieczne.

 

 

Po wykonaniu badania wynik można zobacz na swoim Internetowym Koncie Pacjenta. Po odczytaniu wyniku należy skontaktować się z Jednostką Kierującą (Sanepidem, lekarzem POZ, oddziałem szpitalnym, sanatorium) i postępować zgodnie z otrzymanymi zalecaniami.

 

Sprawdź ile osób zachorowało na koronawirusa 20 listopada

Starosta kłodzki Maciej Awiżeń ujawnia jak olbrzymi problem jest obecnie z robieniem testów na kornawirusa

Gdzie na covidowy wymaz?

 Kto w Kłodzku zajmuje się pobieraniem wymazów na koronawirusa?

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Szpital Polanica Zdrój: zrobisz test na koronawirusa

Fot. materiały prasowe

Reporterzy Dzień Dobry TVN za kilkanaście dni przyjadą do Kłodzka. O co chodzi?

W tym roku św. Mikołaj przyszedł do naszych wójtów i burmistrzów już w listopadzie. Radni właśnie podnieśli lub podnoszą im pensje i to o co najmniej 3,5 tys. brutto. Mało tego samorządowcy dostaną też wyrównanie za sierpień, wrzesień, październik i listopad, a to więcej niż jedna dodatkowa pensja.

Fot. Pixabay

Tragedię przeżyli nie tylko bliscy nastolatków, którzy zginęli pod kołami pociągu. Przeżył ją też maszynista, który prowadził pociąg.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×