REKLAMA

Światłowód w Kłodzku

Burmistrz Kłodzka Michał Piszko podpisał porozumienie z Orange Polska dotyczące współpracy i rozwoju sieci światłowodowej w mieście.

W Kłodzku powstanie sieć szybkiego światłowodowego internetu. W jej zasięgu znajdzie się blisko połowa – ponad 5,4 tysiąca kłodzkich gospodarstw domowych i firm. Technologia – jak podkreślają przedstawiciele Orange Polska – zapewni bezpieczeństwo oraz odporność na warunki atmosferyczne i zakłócenia. Inwestycja będzie finansowana z funduszy własnych Orange Polska. Pierwsze gospodarstwa domowe będą mogły korzystać z usług już w tym roku.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (3): Światłowód w Kłodzku

Obrazek użytkownika ...m
  • ...m
  • 12-04-2019

PANIE SLAK !!!!CZAS NA ABORDAŻ TRACICIE WŁADZE KOMISARZA PUKA A KTO KOMISARZEM WIADOMO .
Obrazek użytkownika Leonid
  • Leonid
  • 12-04-2019

Ale to było do przewidzenia jak by Boss rządził jego Mecenasi by ta sprawę wygrali jak wszystkie inne za Bossa zero odszkodowań a tu Przedszkole i teraz Młyn dobrze ze ustawa stanowi ze w takim przypadku komisarz A ze rządzi dobra zmiana to już wiadomo kot będzie komisarzem i podkomisarzami MY MY MY ...PANIE SLAK CZAS TRZYMAĆ Z ZWYCIESCAMI LUDŹMI TRZYMAJĄCY WŁADZE ABORDAŻ ABORDAŻ
Obrazek użytkownika Jasiek
  • Jasiek
  • 12-04-2019

Narazie pracownicy, kierownicy wkurzeni straszeniem braku podwyżek. Jakby jakieś wielkie były do tej pory. Wreszcie nie trzeba się bać obietnic przedwyborczych, bo jakby coś, to się mówi 11 milionów.

Za chwilę wybierzemy europosłów. Na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie, czyli w okręgu numer 12, o sześć mandatów walczy 60 kandydatów. Sprawdziliśmy, jakie profity czerpać będą ci, którzy wygrają. Jedno jest pewne to mandat na bogato.

foto: użyczone

Zabytek Zadbany to ogólnopolski konkurs organizowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Generalnego Konserwatora Zabytków. W tegorocznej edycji jury przyznało 7 nagród i 14 wyróżnień. W kategorii architektura i budownictwo drewniane wyróżnienie zdobył dusznicki młyn papierniczy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×