REKLAMA

Światłowód w Kłodzku

Burmistrz Kłodzka Michał Piszko podpisał porozumienie z Orange Polska dotyczące współpracy i rozwoju sieci światłowodowej w mieście.

W Kłodzku powstanie sieć szybkiego światłowodowego internetu. W jej zasięgu znajdzie się blisko połowa – ponad 5,4 tysiąca kłodzkich gospodarstw domowych i firm. Technologia – jak podkreślają przedstawiciele Orange Polska – zapewni bezpieczeństwo oraz odporność na warunki atmosferyczne i zakłócenia. Inwestycja będzie finansowana z funduszy własnych Orange Polska. Pierwsze gospodarstwa domowe będą mogły korzystać z usług już w tym roku.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (3): Światłowód w Kłodzku

Obrazek użytkownika ...m
  • ...m
  • 12-04-2019

PANIE SLAK !!!!CZAS NA ABORDAŻ TRACICIE WŁADZE KOMISARZA PUKA A KTO KOMISARZEM WIADOMO .
Obrazek użytkownika Leonid
  • Leonid
  • 12-04-2019

Ale to było do przewidzenia jak by Boss rządził jego Mecenasi by ta sprawę wygrali jak wszystkie inne za Bossa zero odszkodowań a tu Przedszkole i teraz Młyn dobrze ze ustawa stanowi ze w takim przypadku komisarz A ze rządzi dobra zmiana to już wiadomo kot będzie komisarzem i podkomisarzami MY MY MY ...PANIE SLAK CZAS TRZYMAĆ Z ZWYCIESCAMI LUDŹMI TRZYMAJĄCY WŁADZE ABORDAŻ ABORDAŻ
Obrazek użytkownika Jasiek
  • Jasiek
  • 12-04-2019

Narazie pracownicy, kierownicy wkurzeni straszeniem braku podwyżek. Jakby jakieś wielkie były do tej pory. Wreszcie nie trzeba się bać obietnic przedwyborczych, bo jakby coś, to się mówi 11 milionów.

W Mielniku na dzień dobry obszczekał mnie pies Marian. Potem było całkiem sympatycznie. Mieszkańcy mili i życzliwi, choć mają też problemy.

Policja prosi o pomoc. Ustala, kto skrzywdził szczeniaka.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×