REKLAMA

Doposażone OSP

W tym roku władze powiatu kłodzkiego po raz pierwszy ogłosiły konkurs na najlepsze projekty obywatelskie. Pierwsze projekty, które otrzymały pieniądze z powiatowego budżetu obywatelskiego, zostały już zrealizowane.

Przedstawiciele zarządu powiatu uczestniczyli w symbolicznym przekazaniu zakupionego w ramach tych projektów specjalistycznego sprzętu. Trafi ł on do Ochotniczej Straży Pożarnej w Bożkowie oraz do OSP w Nowej Rudzie-Słupcu. W ramach budżetu obywatelskiego zostały zakupione dla strażaków: profesjonalne zastawy radiotelefonów, radiostacja CB, czujnik wykrywający różne typy niebezpiecznych gazów, agregat prądotwórczy, nowoczesne kamery termowizyjne. Łącznie starostwo powiatowe przekazało w ramach tych projektów 43 tys. zł.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Doposażone OSP

foto: pixabay.com

Sąd skazał go na rok więzienia za aferę w SOKU. Drugi proces, w sprawie przekrętu w PCK, wciąż trwa.

foto: pixabay.com

Zgromadzenie Najświętszych Serc Jezusa i Maryi pozyskało dotacje na wykonanie I etapu prac związanych z remontem dachu Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Starym Wielisławiu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×