REKLAMA

Doposażone OSP

W tym roku władze powiatu kłodzkiego po raz pierwszy ogłosiły konkurs na najlepsze projekty obywatelskie. Pierwsze projekty, które otrzymały pieniądze z powiatowego budżetu obywatelskiego, zostały już zrealizowane.

Przedstawiciele zarządu powiatu uczestniczyli w symbolicznym przekazaniu zakupionego w ramach tych projektów specjalistycznego sprzętu. Trafi ł on do Ochotniczej Straży Pożarnej w Bożkowie oraz do OSP w Nowej Rudzie-Słupcu. W ramach budżetu obywatelskiego zostały zakupione dla strażaków: profesjonalne zastawy radiotelefonów, radiostacja CB, czujnik wykrywający różne typy niebezpiecznych gazów, agregat prądotwórczy, nowoczesne kamery termowizyjne. Łącznie starostwo powiatowe przekazało w ramach tych projektów 43 tys. zł.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Doposażone OSP

Wybory parlamentarne 2019 nadchodzą wielkimi krokami. Już 13 października Polacy pójdą do urn. To doskonała okazja, by zostać członkiem komisji wyborczej. Trwa nabór kandydatów. Jakie warunki trzeba spełnić i ile można zarobić?

Trwa wyścig o podbój kosmosu. Od niedawna uczestniczą w nim także polskie firmy i naukowcy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×