REKLAMA

Noworoczna gala

Grupa operowa Sonori Ensemble wystąpi w Kłodzku.

Szykuje się niezapomniany wieczór w krainie najpiękniejszych melodii.
Specjalnie skomponowany program, zawierający słynne czardasze, walce, toasty, miłosne arie, duety operowe, sceny operetkowe, a także standardy jazzowe - to niepowtarzalny, lekki, dynamiczny, a zarazem niezwykle liryczny spektakl. W programie znajdą się najsłynniejsze sceny z oper: Traviata, Nabucco, Lakme, Carmen, Don Giovanni, Rigoletto. Magię dawnego, roztańczonego Wiednia odkryjemy w najpiękniejszych duetach i scenach z operetek Księżniczka Czardasza i Zemsta Nietoperza, a szampański nastrój podsycą barwne pieśni neapolitańskie oraz popularne przeboje. Wystąpi międzynarodowa grupa operowa Sonori Ensemble.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Noworoczna gala

foto: pixabay.com

Sąd skazał go na rok więzienia za aferę w SOKU. Drugi proces, w sprawie przekrętu w PCK, wciąż trwa.

foto: pixabay.com

Zgromadzenie Najświętszych Serc Jezusa i Maryi pozyskało dotacje na wykonanie I etapu prac związanych z remontem dachu Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Starym Wielisławiu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×