REKLAMA

Zwalczamy bezrobocie w Powiecie Kłodzkim

Odbyło się spotkanie Powiatowej Rady Rynku Pracy w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kłodzku

Powiatowa Rada Rynku Pracy zrzesza przedstawicieli samorządu Powiatu Kłodzkiego,  przedstawicieli pracodawców, organizacji pozarządowych, związków zawodowych. Zadaniem rady jest zwalczanie bezrobocia. Przewodniczącym rady jest Pani Monika Wielichowska a wiceprzewodniczącym Członek Zarządu Powiatu Kłodzkiego Pan Piotr Marchewka.

Na spotkaniu omówiono sprawy bieżące w zakresie wspomagania lokalnego rynku pracy i osób bezrobotnych. Podsumowano również aktualną sytuacje na rynku pracy w Powiecie Kłodzkim, oraz omówiono kwestie podziału środków z Funduszu Pracy.

Nowością, jest wprowadzenie w życie trzeciego etapu pilotażowego programu ograniczenia bezrobocia, polegającego m.in. na zapewnieniu bezrobotnym  mieszkającym poza siedzibą lokalnego Powiatowego Urzędu Pracy - darmowego dojazdu PKS w Kłodzku, Bystrzycy Kłodzkiej i Nowej Rudzie.


http://www.powiat.klodzko.pl/

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Zwalczamy bezrobocie w Powiecie Kłodzkim

Olbrzymie zainteresowanie ofertą sprzedaży pałacu w Bożkowie. Niewielu potencjalnych kupców jest jednak świadoma, ile trzeba włożyć w remont zabytku

 Kolejarze wyremontowali 3 km torów. Wydali na to 6,5 mln zł, ale są efekty

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×