REKLAMA

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki: 1 osoba chora

Koronawirus powiat kłodzki: Pierwsze zachorowanie od ponad miesiąca.

Fot. Canva

Koronawirus Kłodzko i Powiat Kłodzki. Sprawdź ile osób zachorowało i ilu mieszkańców zmarło we wtorek, 13 lipca.

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki: Zobacz dane z twojej okolicy z 13 lipca.


Zachorowania Dolny Śląsk

We wtorek, 13 lipca na Dolnym Śląsku zachorowało 12 osób. Przez ostatnią dobę w naszym województwie z powodu koronawirusa umarła 1 osoba. W ciągu ostatniej doby zaszczepiono 7925 mieszkańców.

<<Kłodzki szpital wznawia odwiedziny. Jednak nie dla każdego. Sprawdź!>>


Koronawirus Kłodzko i Powiat Kłodzki - stan na 13 lipca

Przez ostatnią dobę w powiecie kłodzkim odnotowano 1 nowy przypadek zakażenia koronawirusem. W ciągu ostatnich 24 godzin nikt nie zmarł z powodu koronawirusa. Aktualnie na kwarantannie przebywa 226 osób. W ciągu doby wykonano 155 testów na obecność koronawirusa.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki: 1 osoba chora

Obrazek użytkownika Krzysiek
  • Krzysiek
  • 13-07-2021

Ogólnie mówiąc, dezynfekcja rąk w PUP w Kłodzku jest bez mała nieskuteczna, mówię to na podstawie własnej obserwacji. Zepsuty spryskiwać stojący w biurze – na dnie trochę płynu do dezynfekcji rąk panie wpatrują się jak sobie radzi klient. Pani jako pracownik PUP z przyjemnością informują osoby załatwiające swoje sprawy - o skorzystaniu z popsutego pojemnika do mycia i dezynfekcji rąk. Przebywając w biurze (PUP) około 30 minut nie usłyszałem, aby któraś z pań zgłosiła tą niego godność dla klientów do kierownika lub przyniosła nowy spryskiwacz. W dobie Covid 19 tak poważna instytucja, jak PUP lekceważy przepisy sanepidu, czyżby z braku środków finansowych, czy zwykła niechęć do pracy itd.

Kobiecym Okiem: Letnie wydanie naszego magazynu cieszy się dużym zainteresowaniem. Już teraz możesz obejrzeć go w wersji cyfrowej.

W Kłodzku powstała dyskoteka. Dziś nastąpi jej otwarcie. Jak wygląda?

Fot. Canva

Kłodzko: Wczoraj przed północą, dzięki wzorowej obywatelskiej interwencji, zatrzymano kobietę, która “na podwójnym gazie” jechała po alkohol.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×