REKLAMA

Sanepid szuka ludzi, którzy mieli kontakt ze zmarłym

Mieszkaniec Lewina Kłodzkiego, który zmarł w czwartek, 2 kwietnia w polanickim szpitalu, był zakażony koronawirusem. Każdy, kto miał z nim kontakt - powinien zgłosić się do Powiatowej Stacji Sanitarko-Epidemiologicznej w Kłodzku.

Pojawiły się plotki, że mężczyzna ten objęty był kwarantanną. To nieprawda. Jak ustaliliśmy, był przywieziony z meliny, brudny, śmierdzący, niedożywiony. Policji nawet ciężko było ustalić jego dane.

 

Pacjent został przywieziony na Szpitalny Oddział Ratunkowy polanickiego centrum medycznego w czwartek, 2 kwietnia. Niedługo później zmarł. Teraz 10 pracowników oddziału przebywa na kwarantannie, a cały oddział jest zamknięty.

 

O tym przypadku czytaj TUTAJ.

 

Więcej o tym, co dzieje się w powiecie w związku z koronawirusem - TUTAJ.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Sanepid szuka ludzi, którzy mieli kontakt ze zmarłym

fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Trwa remont mostu nad rzeką Białą Lądecką na drodze powiatowej w Nowym Gierałtowie. w zakres prac remontowych wchodzi odnowienie konstrukcji mostu i podpór oraz dostosowanie dojazdów do mostu. Projekt przewiduje wykonanie nowej konstrukcji przęsła, wykonanie nowej żelbetowej płyty pomostowej, naprawę przyczółków, wykonanie nowej nawierzchni jezdni na obiekcie i na dojazdach do obiektu oraz montaż nowej balustrady stalowej.

Komuś podobały się pelargonie z miejskich donic i kaskad w Lewinie Kłodzkim, że chyba postanowił przenieść je do swojego ogródka czy na swój balkon.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×