REKLAMA

Kombajnem po krawężnikach

Przy okazji budowy ronda, które połączy drogę krajową nr 33 z łącznikiem budowanej obwodnicy Kłodzka drogowcy poprawiają w tym rejonie zjazdy. Przy jednym z nich w ubiegłym tygodniu pojawiły się nowe krawężniki. Okazało się jednak, że uniemożliwiają one przejazd kombajnowi na pole.

Rolnicy rozkładają ręce, a polica zapowiada, że będzie karać. Co robić?

Przekonaj się z najnowszego numeru Gazety Kłodzkiej

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Kombajnem po krawężnikach

Obrazek użytkownika Tedi
  • Tedi
  • 09-09-2017

Po pierwsze to krawężniki tak wysokie cały czas nie będą by je kombajn niszczył, po drugie to kombajnem nie jeździ się po ulicy rozłożonym a po trzecie to ten rolnik z Korczaka zostawia po sobie zawsze brud na drodze gminnej i powiatowej po zjeżdżaniu z pól w Krosnowicach, a według prawa to powinien za sobą drogę wyczyścić, teraz mieszkańcy będą wzywać policję jak będzie zjeżdżał z pola,to może nauczy się porządku.

19-letni chłopak zginął na miejscu w wyniku wypadku, do którego doszło dziś, tuż po 8.00 w Bystrzycy Kłodzkiej.

Nawet na trzy lata może trafić do więzienia mężczyzna odpowiedzielny za kradzież telefonu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×