REKLAMA

Powiat Kłodzki: Czy jesteś zadowolony z życia w swojej miejscowości?

Powiat Kłodzki: Badanie Barometr Lokalny

Powiat Kłodzki: Zachęcamy do udziału w badaniu . Czy jesteś zadowolony z życia w swojej miejscowości?

Powiat Kłodzki: Serdecznie zapraszamy nasze Czytelniczki i Czytelników do wypełnienia ankiety służącej badaniu poziomu zadowolenia z warunków życia w Waszej miejscowości. Badanie nazywa się - Barometr Lokalny Gazety Kłodzkiej i Gazety Noworudzkiej. 

 

Co badamy?

Badanie to pozwoli wskazać inwestycje, które Państwa zdaniem są ważne dla rozwoju Państwa gminy i powinny być realizowane przy wsparciu środków unijnych, w szczególności Funduszu Spójności. Ankieta ta jest realizowana w ramach projektu InForMe 2.0 – działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności w polskich mediach lokalnych. Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu z identyfikatorem 2018CE16BAT042 - Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE. Wypełnienie ankiety zajmie Państwu kilka minut, a może znacząco wpłynąć na poprawę jakości życia w zamieszkałych gminach. Dziękujemy. 

 

Kliknij tutaj, aby wypełnić ankietę do badania

Powiat Kłodzki: Czy jesteś zadowolony z życia w swojej miejscowości?

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Powiat Kłodzki: Czy jesteś zadowolony z życia w swojej miejscowości?

Fot. KPRM

Obowiązkowa maseczka zamiast przyłbicy. Jakie jeszcze zmiany nas czekają?

Czesi odnotowują wysoki wzrost zakażeń brytyjską odmianą koronawirusa. Czy dotrze ona do powiatu kłodzkiego?

Fot. Janusz Polska.org

Kłodzko: Sprawa śmierci 3-letniej dziewczynki okazuje się mieć drugie dno. Czy warto wstrzymać się z osądami wobec matki?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×