REKLAMA

Z Twierdzy na plażę

Z Twierdzy na plażę - letnia akcja w Galerii Twierdza w Kłodzku

W lipcu scena na pasażu Galerii Twierdza w Kłodzku zamieni się w wielką, spektakularną zieloną wyspę
z egzotyczną letnią oprawą. W tak gorącej scenerii odbędzie się letnia akcja promocyjna
"Z Twierdzy na plażę", organizowana dla Klientów Galerii, w której do wygrania gwarantowane pakiety plażowe.

Co zrobić, aby wygrywać w letniej akcji Galerii Twierdza Kłodzko?
Wystarczy,w dniach 15 i 16 lipca 2017 w godzinach 12.00-18.00 zrobić zakupy w sklepach Galerii na kwotę minimum 200 zł (na maksymalnie dwóch dowodach zakupu) i udać się do Punktu Obsługi Akcji, aby
odebrać gwarantowaną nagrodę - wakacyjny pakiet plażowy*.

Leżaki rozłożone na scenie - wyspie, w otoczeniu pięknych, zielonych palm, to nie tylko element letniej scenografii. Klienci Galerii będą mogli na nich odpoczywać w przerwie między zakupami, czytać książki czy czekać na partnera lub dzieci robiące zakupy w sklepach.

*Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 pakiety plażowe w czasie trwania akcji. Obowiązują paragony z dni 15 i 16 lipca 2017r .

Regulamin |Akcji dostępny jest w siedzibie Organizatora oraz Punkcie Obsługi Akcji.

Więcej informacji o wydarzeniach w Galerii Twierdza Kłodzko na stronie www.galeriatwierdza.pl oraz na profilu Facebook www.facebook.com/GaleriaTwierdzaKlodzko.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Z Twierdzy na plażę

500 złotych mandatu i 6 pkt karnych – taki jest przykry bilans wymuszenia pierwszeństwa, którego dopuściła się 42-letnia mieszkanka Opola, wizytująca Kłodzko.

Ogromne szczęście miał 17-latek, który zderzył się z pędzącym motocyklem.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×