REKLAMA

Siatkarki MMKS Kłodzko w formie

Przygotowania do sezonu ligowego siatkarek MMKS KŁODZKO

Kłodzkie kadetki i młodziczki przed rozpoczęciem Ligi Dolnośląskiej, pilnie trenowły pod okiem trenera Antoniego Machcińskiego na obozie sportowym, który w tym roku odbył się w Łebie. Łącznie udział w nim wzięło prawie sześćdziesiąt dziewcząt. Ponadto siatkarki ogrywały się w turniejach towarzyskich, wszystko po to aby jak najlepiej wypaść w zbliżającej się Dolośląskiej Lidze. Kadetki uczestniczyły w turniejach wojewódzkich w Jaworze i Świdnicy. W Jaworze mecze rozgrywano w dwóch grupach , każdy mecz rozgrywany był do 2 setów. Zawodniczki MMKS Kłodzko zremisowały 1:1 z AZS AWF Wroclaw , następnie również zremisowały 1:1 z MKS Świdnica i o kolejności miejsc zadecydował stosunek małych punktów, który niestety był najgorszy, dając III miejsce w grupie i ostatecznie V miejsce w turnieju. Turniej w Świdnicy dziewczęta zakończyły również na V miejscu.

W grupie eliminacyjnej wygrały mecz z SMS Wrocław, przegrały Z Olimpią Jawor i MKS Świdnica zajmując III miejsce w swojej grupie. W grach o miejsca V -VIII kadetki MMKS Kłodzko po wygraniu z Impelem Wrocław i pokonaniu MKS Świdnica II zajęły ostatecznie V miejsce w turnieju. Kadetki z Kłodzka wystąpily w następującym składzie: Magdalena Kurowska, Julia Kulewicz, Julia Szymczyk, Kamila Żołnierz, Julia Piętka, Joanna Krzysiak, Malwina Majka, Ilona Majda, Klaudia Sochacka. Z powodu kontuzji nie wystąpiła w turniejach Paulina Synus. Młodziczki MMKS Kłodzko w tym samym czasie rozgrywały turnieje w Bielsku Białej i W Wieliczce. Nasze dziewczęta na turnieju w Bielsku Białej spisały sie bardzo dobrze. W grupie eliminacyjnej wygrały, z MOSM Tychy 3:0, ze Skawą Andrychów 2:1, przegrały z MOS Wola Warszawa 0:3. W strefie medalowej w meczu o I -II miejsce MOS Wola Warszawa pokonał Energetyk Poznań 2:0, a w meczu o miejsce III - IV nasze młodziczki pokonały zespół z BKS Bielsko Biała 2:0. Brązowe medale tego turnieju zdobyły: Zosia Lis, Karolina Gołębiowska( najlepsza zawodniczka w naszym zespole, wybrana przez trenerów), Wiktoria Fil, Wiktoria Senator, Blanka Śledź, Marysia Jachowicz, Martyna Kośko, Nicoll Ożarowska. Te same zawodniczki wsparte Jagodą Koźlik i Nicoll Bielską , tydzień później uczestniczyly w Ogólnopolskim Turnieju Młodziczek, oraz w Turnieju Minisiatkówki "czwórek”(skład : Marysia Głąba, Małgosia Zmarzłowska, Kasia Wybraniec, Ola Suchorzyńska, Dagmara Szymkowiak).

W turnieju Młodziczek startowało 10 drużyn, zaś w "CZWÓRKACH” 18 zespołów. Młodziczki MMKS Kłodzko zremisowały z MKS Kluczbork 1:1, pokonały zespół z Gorlic 2:0, w następnej grupie wygrały z Komprachcicami 2:0, pokonały BAS Białystok 2:0 i zremisowały z Sandecją Nowy Sącz 1:1, kwalifikując się do ścisłego finału. W finale po bardzo dobrym spotkaniu ulegliśmy MOS Wieliczce 1:2, zajmując w turnieju świetne II miejsce . III miejsce w zawodach zdobyła Sandecja Nowy Sącz pokonując MKS Zawiercie 2:0. Nasze "czwórki "zajęły w turnieju bardzo mocno obsadzonym ( z mistrzem i wicemistrzem Polski trójek z lipca 2016 r. ) ostatecznie VIII miejsce.

Liczymy na wysokie osiągnięcia naszych dziewcząt oraz wysoką frekwencję kibiców. Pierwszy mecz już 01.10.2016 o godzinie 13.30 rozegrają kadetki w hali KCKSiR w Kłodzku.

Serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Siatkarki MMKS Kłodzko w formie

Bardzo wysoką karę może zapłacić osoba, która bezprawnie wcięła cztery ośmiometrowe świerki w Dusznikach.

Policja zatrzymała kolejną osobę, która kierowała samochodem pomimo sądowego zakazu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×