REKLAMA

Garuje przy piwku

Za pobicie został skazany na 8 miesięcy pozbawienia wolności. W marcu Sąd penitencjarny wyraził zgodę, aby karę odbywał w ramach dozoru elektronicznego. Tylko czy z więzienną bransoletą może chodzi na piwo do restauracji?

Oswald Ż. wspólnie z dwiema innymi osobami dopuścił się pobicia. 22 stycznia 2019 r., zapadł wyrok skazujący go na karę 8 miesięcy pozbawienia wolności, a 19 marca sąd wyraził zgodę, aby skazany karę odbywał w ramach dozoru elektronicznego. I tak się dzieje. Oswald Ż. chodzi w bransolecie, ale... Mieszkańcy widują go Pod Skałką w Radkowie pijącego alkohol. - Na skazanego nałożono obowiązek pozostawania w miejscu stałego pobytu, z prawem oddalenia się od poniedziałku do soboty w godz. 7.00-16.00 w celu wykonywania pracy oraz w każdą niedzielę w godz. 10.00-13.00 w celach rekreacyjnych – informuje Marzena Rusin-Gielniewska, Sędzia Sądu Okręgowego Świdnicy. - Ponadto nałożono na skazanego obowiązki: powstrzymywania się od nadużywania alkoholu, bezwzględnego podporządkowania się zaleceniom kuratora, wykonywania pracy zarobkowej, nieutrzymywania kontaktów z osobami o ujemnej opinii społecznej – dodaje Gielniewska.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Garuje przy piwku

Obrazek użytkownika Nie ślepi
  • Nie ślepi
  • 21-05-2019

Która , która , patrzymy się jakie wille , posesje , widzimy codziennie , jak się załatwi trzy etaty w jednym dla siebie , lub dla mężusia , tak mało zarabiają a wille duże i jak pałace wypasione

fot. KPP Kłodzko

3 promile alkoholu w organizmie miał 33- latek, który kierując rowerem stwarzał zagrożenie na drodze dla innych uczestników ruchu drogowego. Wczoraj popołudniu (poniedziałek, 25 maja) na terenie gminy Kłodzko funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który kierował rowerem. Jego zachowanie wskazywało, że jest w stanie nietrzeźwości. Po przebadaniu policjanci stwierdzili, że mężczyzna ma 3 promile alkoholu w organizmie. Za ten czyn grozi kara aresztu albo grzywny. Policjanci apelują o rozwagę i zdrowy rozsądek.

fot. internet

Szczególnie potrzebne są grupy: O Rh-, O Rh+, A Rh-, A Rh+, B Rh-

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×