REKLAMA

Do Roszyc nowym asfaltem

Trwają prace remontowe na drodze powiatowej 3293D w Roszycach (gmina Kłodzko). Nowy asfalt pojawi się na odcinku blisko 1,3 km. Wartość robót to ponad 512 tys. zł.

50 procent kosztów to pieniądze pozyskane z Funduszu Dróg Samorządowych, pozostałe 50 proc. to wkład własny gminy wiejskiej Kłodzko oraz starostwa kłodzkiego. - Została położona pierwsza warstwa asfaltu, trwa oczyszczanie rowów oraz utwardzanie poboczy. Prace remontowe realizuje lokalna firma DROGMOST – informuje Piotr Marchewka, etatowy członek Zarządu Powiatu Kłodzkiego. - Zakończenie robót przewiduje się na koniec lipca – dodaje samorządowiec.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Do Roszyc nowym asfaltem

Fot. KPP Kłodzko

47-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego jechał z prędkością 115 km/h w obszarze zabudowanym

Po jednej stronie sądowej sali były burmistrz Kłodzka, a obecnie wicewojewoda dolnośląski, po drugiej zwykły mieszkaniec Kłodzka, który - jak sam przyznaje - ma problemy z alkoholem. Sprawa dotyczy spadku po zmarłej trzy lata temu kłodzczance.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×