REKLAMA

Polanica-Zdrój: Policyjny pościg za młodym mężczyzną

Polanica-Zdrój: 27-letni mężczyzna uciekał przed policją

Polanica-Zdrój: Funkcjonariusze policji ścigali młodego mężczyznę, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

Polanica-Zdrój: Policja złapała kierowcę, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej i dodatkowo nie miał prawa kierować pojazdem. 

 

Polanica-Zdrój: Policyjny pościg za młodym mężczyzną

 

Pościg

W nocy z 14 na 15 stycznia w Polanicy-Zdroju patrol policji podjął próbę zatrzymania do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym. Policjanci dali mu sygnał do zatrzymania się, jednak bez skutku. Mężczyzna pojechał dalej. To właśnie dlatego funkcjonariusze ruszyli za nim w pościg. Dawali mu wyraźne sygnały dźwiękowe i świetlne, lecz mężczyzna wciąż nie zatrzymywał się. Jechał lewym pasem i tym samym zmuszał innych kierujących do zjechania z drogi. W końcu policjanci odcięli kierowcy drogę ucieczki, blokując ją radiowozem. - Kierujący samochodem osobowym okazał się 27-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego, który nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, ponieważ posiadał sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Mężczyzna odpowie również za przestępstwo niezatrzymania się do kontroli przez policjantów. Podejrzany usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności nawet do 8 lat - ujawnia rzecznik kłodzkiej policji, podinsp. Wioletta Martuszewska. 

Natalia Kołodziej, inf. KPP Kłodzko

 

Polanica-Zdrój: Apelują do personelu szpitala o szczepienia. Kliknij, aby przeczytać dalej

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Polanica-Zdrój: Policyjny pościg za młodym mężczyzną

Kłodzko: Zbigniew Ziobro podał przyczynę śmierci dziewczynki z Kłodzka. Nowe, dramatyczne fakty wychodzą na światło dzienne.

Fot. KPRM

Obowiązkowa maseczka zamiast przyłbicy. Jakie jeszcze zmiany nas czekają?

Czesi odnotowują wysoki wzrost zakażeń brytyjską odmianą koronawirusa. Czy dotrze ona do powiatu kłodzkiego?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×