REKLAMA

Oszukali sześć banków

Wyłudzili od banków 1, 2 miliona zł. Gdzie bankowe zabezpieczenia i procedury?

Policjanci zatrzymali 32-latka, który jest podejrzany o to, że wspólnie z 45-letnią mieszkanką powiatu kłodzkiego wyłudził blisko 1,2 mln zł. Mężczyzna do popełnienia przestępstw wykorzystywał podrobioną dokumentację, na podstawie której były udzielone wysokie kredyty w sześciu bankach w województwie dolnośląskim. Funkcjonariusze ustalili, że zatrzymani dopuścili się tych przestępstw w 2016 r. Podejrzani słyszeli już zarzuty wyłudzenia kredytów na podstawie fałszowanej dokumentacji. Prokurator okręgowy w Świdnicy zabezpieczył mienie zatrzymanych w wysokości ok. miliona zł na poczet powstałych strat. Wobec podejrzanych zastosował środek zapobiegawczy - poręczenie majątkowe w łącznej wysokości 110 tys. zł. Podejrzanym grozi kara do 5 lat więzienia. Jak to możliwe, że banki nie weryfikują podejrzanej dokumentacji? Zawiedli ludzie, czy bankowe procedury? Nie dowiemy się, bo prokuratura tego sprawdzać nie będzie.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Oszukali sześć banków

Obrazek użytkownika B....
  • B....
  • 14-01-2020

Szlachetni ludzie miasta .Bogusław Szpytma .Stanislaw Bartczak .Michal Kolt .Tym zasłużonym dywan z kwiatów pod nogi powinien byc sypany przez plebs miasta .To ludzie dzięki ktorym plywasz na plywalni ,robisz zakupy w marketach ,ogladasz filmy w 3d ,jezdzisz super drogami .Co dzisiaj dostajesz ? Ze tak nogami glosujecie!! Obudz sie plebsie i odbierz wladze obecnemu oddaj Geniuszom ekonomi fachowcom jak Boguslaw wielki .

fot. internet

Szczególnie potrzebne są grupy: O Rh-, O Rh+, A Rh-, A Rh+, B Rh-

Tylko u nas poznasz najważniejsze informacje o tym, co z koronawirusem dzieje się na naszym terenie. Stale aktualizowany artykuł na klodzko24.eu
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×