REKLAMA

Nie mamy testów na koronawirusa

foto: pixabay.com

Szpitale w Kłodzku i Polanicy-Zdroju nie mają testów na koronawirusa. Dlaczego? Bo nie prowadzą oddziałów zakaźnych.

Jak informuje Bartosz Wojciechowski, rzecznik starosty kłodzkiego, nasze szpitale nie posiadają testów na koronawirusa. - Nie mamy oddziałów zakaźnych. Testy takie posiadają m.in. szpitale w Wałbrzychu i we Wrocławiu – przypomina Wojciechowski. - Apeluję do naszych mieszkańców – nie wychodźcie z domów – dodaje Wojciechowski. Szpitale są zamknięte dla odwiedzających. Podobna sytuacja jest w domach pomocy społecznej. - Decyzję o wizycie w DPS-ie podejmuje dyrektor, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym – mówi Bartosz Wojciechowski. - Nie możemy ujawniać danych dotyczących tych placówek, bo to są dane wrażliwe. Na tę chwilę nie mamy jednak informacji o tym, żeby coś niepokojącego działo się w w tych placówkach w naszym powiecie – zapewnia Wojciechowski.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Nie mamy testów na koronawirusa

fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Trwa remont mostu nad rzeką Białą Lądecką na drodze powiatowej w Nowym Gierałtowie. w zakres prac remontowych wchodzi odnowienie konstrukcji mostu i podpór oraz dostosowanie dojazdów do mostu. Projekt przewiduje wykonanie nowej konstrukcji przęsła, wykonanie nowej żelbetowej płyty pomostowej, naprawę przyczółków, wykonanie nowej nawierzchni jezdni na obiekcie i na dojazdach do obiektu oraz montaż nowej balustrady stalowej.

Komuś podobały się pelargonie z miejskich donic i kaskad w Lewinie Kłodzkim, że chyba postanowił przenieść je do swojego ogródka czy na swój balkon.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×