REKLAMA

Dłużej za darmo

Nie 20, a 30 minut za free . Na tyle można zostawić auto.

Na prośbę mieszkańców czas bezpłatnego parkowania na parkingu zamkniętym obok Urzędu Miejskiego w Polanicy-Zdroju został wydłużony z 20 na 30 minut. Do tej informacjo odniósł się Grzegorz Pituła. - Dziękujemy serdecznie, natomiast mieszkańcy wnosili o zwiększenie do 60 minut (178 głosów oddanych elektronicznie) lub do 40 minut (28 głosów oddanych elektronicznie) – wylicza Pituła. - Czyli ponad 200 osób uznało, że minimum 40 minut to czas, który pozwoli im odwiedzić urząd i na spokojnie załatwić tam sprawę – dodaje. Mateusz Jellin, burmistrz Polanicy-Zdroju stwierdził, że na jednej z komisji to radni w imieniu mieszkańców wnioskowali o zmianę z 20 na 30 minut. - Stąd taka decyzja – wyjaśnił samorządowiec.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Dłużej za darmo

Przywłaszczył sobie kartę i płacił nią za zakupy. Potem oddał koleżance, która też poleciała do sklepów.

foto: pixabay.com

Sąd Okręgowy w Świdnicy podtrzymał wyrok 1,5 roku więzienia dla Elżbiety B. opiekunki Violetty Villas.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×