REKLAMA

Dłużej za darmo

Nie 20, a 30 minut za free . Na tyle można zostawić auto.

Na prośbę mieszkańców czas bezpłatnego parkowania na parkingu zamkniętym obok Urzędu Miejskiego w Polanicy-Zdroju został wydłużony z 20 na 30 minut. Do tej informacjo odniósł się Grzegorz Pituła. - Dziękujemy serdecznie, natomiast mieszkańcy wnosili o zwiększenie do 60 minut (178 głosów oddanych elektronicznie) lub do 40 minut (28 głosów oddanych elektronicznie) – wylicza Pituła. - Czyli ponad 200 osób uznało, że minimum 40 minut to czas, który pozwoli im odwiedzić urząd i na spokojnie załatwić tam sprawę – dodaje. Mateusz Jellin, burmistrz Polanicy-Zdroju stwierdził, że na jednej z komisji to radni w imieniu mieszkańców wnioskowali o zmianę z 20 na 30 minut. - Stąd taka decyzja – wyjaśnił samorządowiec.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Dłużej za darmo

fot. KPP Kłodzko

3 promile alkoholu w organizmie miał 33- latek, który kierując rowerem stwarzał zagrożenie na drodze dla innych uczestników ruchu drogowego. Wczoraj popołudniu (poniedziałek, 25 maja) na terenie gminy Kłodzko funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który kierował rowerem. Jego zachowanie wskazywało, że jest w stanie nietrzeźwości. Po przebadaniu policjanci stwierdzili, że mężczyzna ma 3 promile alkoholu w organizmie. Za ten czyn grozi kara aresztu albo grzywny. Policjanci apelują o rozwagę i zdrowy rozsądek.

fot. internet

Szczególnie potrzebne są grupy: O Rh-, O Rh+, A Rh-, A Rh+, B Rh-

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×