REKLAMA

Zebrali tysiące dla Julii

Fot. Galeria Twierdza Kłodzko

Fot. Galeria Twierdza Kłodzko

Fot. Galeria Twierdza Kłodzko

W sobotę, 19 września Kłodzko ponownie zagrało dla Julii Kuczały z Radkowa. Od godz. 14.00 do wieczora w Galerii Twierdza Kłodzko odbywały się licytacje, kiermasze i koncerty, podczas których zbierano na niezwykle kosztowne leczenie dziewczyny w USA.

Dzięki licytacjom voucherów, bonów ufundowanych przez firmy z powiatu kłodzkiego oraz sklepy i salony działające w galerii, loterii fantowej, kiermaszowi książek zorganizowanego przez bibliotekę z Radkowa, sprzedaży ciast upieczonych przez Koło Gospodyń Wiejskich z Tłumaczowa i datków wrzucanych przez klientów galerii do puszek, udało się zebrać 31 853, 07 zł.

Imprezę dla Julki artystycznie wspomogli: Kapela Bożków, Szkoła Artystyczna Open Vocal pod kierownictwem Agaty Bilińskiej, Akademia Ruchu Goworów, raperzy Mnihu, Rad Divis i Erdziu EDK, oraz chór Concerto Glacensis. Pieniądze z sobotniej zbiórki trafią na konto Fundacji Razem Możemy Więcej przy Domu Dziecka w Kłodzku i są do dyspozycji Julii. Zbiórka na leczenie chorej na złośliwy nowotwór mózgu 18-latki z Radkowa trwa nadal. Na koncie Julii na siepomaga.pl jest już prawie 7 mln zł. Pozostał jeszcze milion, żeby dziewczyna mogła wyjechać i poddać się leczeniu w USA, które jest dla niej jedyną szansą na życie.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Zebrali tysiące dla Julii

Druga fala pandemii skutkuje zwiększoną liczbą wniosków o wsparcie działań przeciwkryzysowych samorządów, systemu ochrony zdrowia, służb sanitarnych, ośrodków pomocy społecznej i innych instytucji przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej. Aby usprawnić proces zamawiania wsparcia w marcu powstała „Platforma Wsparcia WOT”, dzięki której proces wnioskowania o pomoc wojska został maksymalnie uproszczony i odbiurokratyzowany.

Fot. MM

Protestujący w obronie praw kobiet zebrali sie przed biurem senatorskim Aleksandra Szweda z PiS.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×