REKLAMA

Powiat kupił budynek Domu Pomocy Społecznej

Zakup nieruchomości zostanie sfinansowany ze środków własnych powiatu.

Fot. Wikipedia.pl

W Domu Pomocy Społecznej w Ścinawce Dol. przebywa 96 mieszkańcom

2 czerwca został podpisany akt notarialny na zakup budynku, w którym Powiat Kłodzki prowadzi Dom Pomocy Społecznej - Oddział Ścinawka Dolna 17, dla 96 osób przewlekle psychicznie chorych. Nabycie prawa własności nieruchomości poprzedzone były rokowaniami oraz podjęciem uchwały Rady Powiatu. Podjęta decyzja miała na celu zapewnienie ciągłość realizacji zadań z zakresu opieki nad osobami niepełnosprawnymi, które wymagają zapewnienia odpowiednich warunków lokalowych.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Powiat kupił budynek Domu Pomocy Społecznej

Fot. KPP Kłodzko

47-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego jechał z prędkością 115 km/h w obszarze zabudowanym

Po jednej stronie sądowej sali były burmistrz Kłodzka, a obecnie wicewojewoda dolnośląski, po drugiej zwykły mieszkaniec Kłodzka, który - jak sam przyznaje - ma problemy z alkoholem. Sprawa dotyczy spadku po zmarłej trzy lata temu kłodzczance.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×