REKLAMA

Kłodzko: Kolizja dwóch aut na nowym rondzie

Kłodzko: Kolizja dwóch aut na nowym rondzie

Fot. Redakcja

Kłodzko: Dwa auta osobowe zderzyły się na nowym rondzie.

Kłodzko: W poniedziałek, 11 stycznia w godzinach popołudniowych doszło do kolizji dwóch aut osobowych na nowym rondzie przy cmentarzu. Kierujący samochodem marki BMW jechał z ulicy Spółdzielczej, a kierowca Mercedesa z ulicy Dusznickiej. Nikt nie poniósł obrażeń, a droga jest przejezdna. Na miejscu obecna była policja. 

To niestety nie pierwsze takie zderzenie w tym miejscu. Od momentu oddania nowego ronda co jakiś czas zdarzają się tam wypadki. Należy pamiętać o zachowaniu szczególnej ostrożności i uszanowaniu pierwszeństwa podczas zbliżania się do ronda. Szczególnie w miesiące zimowe, kiedy dodatkowym kłopotem może być śliska nawierzchnia jezdni. 

Natalia Kołodziej

 

Kłodzko: Kolizja dwóch aut na nowym rondzie

 

Kłodzko - Kliknij tutaj, aby przeczytać o śmiertelnym wypadku na Nadrzecznej 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kłodzko: Kolizja dwóch aut na nowym rondzie

Powiat Kłodzki: Podsumowujemy najważniejsze informacje o szczepieniach. Ile osób z Powiatu Kłodzkiego udało się zaszczepić do połowy stycznia? Sprawdź dane.

Polanica-Zdrój: Funkcjonariusze policji ścigali młodego mężczyznę, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

Powiat Kłodzki: Zachęcamy do udziału w badaniu . Czy jesteś zadowolony z życia w swojej miejscowości?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×