REKLAMA

Kłodzko: Kolizja dwóch aut na nowym rondzie

Kłodzko: Kolizja dwóch aut na nowym rondzie

Fot. Redakcja

Kłodzko: Dwa auta osobowe zderzyły się na nowym rondzie.

Kłodzko: W poniedziałek, 11 stycznia w godzinach popołudniowych doszło do kolizji dwóch aut osobowych na nowym rondzie przy cmentarzu. Kierujący samochodem marki BMW jechał z ulicy Spółdzielczej, a kierowca Mercedesa z ulicy Dusznickiej. Nikt nie poniósł obrażeń, a droga jest przejezdna. Na miejscu obecna była policja. 

To niestety nie pierwsze takie zderzenie w tym miejscu. Od momentu oddania nowego ronda co jakiś czas zdarzają się tam wypadki. Należy pamiętać o zachowaniu szczególnej ostrożności i uszanowaniu pierwszeństwa podczas zbliżania się do ronda. Szczególnie w miesiące zimowe, kiedy dodatkowym kłopotem może być śliska nawierzchnia jezdni. 

Natalia Kołodziej

 

Kłodzko: Kolizja dwóch aut na nowym rondzie

 

Kłodzko - Kliknij tutaj, aby przeczytać o śmiertelnym wypadku na Nadrzecznej 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Kłodzko: Kolizja dwóch aut na nowym rondzie

Obrazek użytkownika Oko
  • Oko
  • 17-01-2021

To rondo to jakieś nieporozumienie albo źle zaprojektowane albo wykonane niezgodnie z projektem dlaczego jest takie kopnięte jadąc z góry wydaje się że jesteś na głównej poza tym jak wjeżdżasz to haczysz o auta zjeżdżające na osiedle

Kobiecym Okiem: Letnie wydanie naszego magazynu cieszy się dużym zainteresowaniem. Już teraz możesz obejrzeć go w wersji cyfrowej.

W Kłodzku powstała dyskoteka. Dziś nastąpi jej otwarcie. Jak wygląda?

Fot. Canva

Kłodzko: Wczoraj przed północą, dzięki wzorowej obywatelskiej interwencji, zatrzymano kobietę, która “na podwójnym gazie” jechała po alkohol.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×