REKLAMA

Zagadkowa Droga

Muzeum Ziemi Kłodzkiej

Odkryj zagadkę Drogi Sudeckiej razem z Tomaszem Rzeczyckim

17 kwietnia o godzinie 17:00 w Muzeum Ziemi Kłodzkiej odbędzie się prelekcja Tomasza Rzeczyckiego - Zagadka Drogi Sudeckiej. Podróżnik zna od podszewki wszystkie najbardziej tajemnicze miejsca Dolnego Śląska. Na badanie historii Drogi Sudeckiej poświęcił wiele lat swojego życia.
Tomasz Rzeczycki jest absolwentem politologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Jest zarówno satyrykiem (autorem tekstów emitowanych m.in. w programie III Polskiego Radia i Radia Katowice), poetą (laureatem nagród i wyróżnień w Turniejach Jednego Wiersza im. Stanisława Horaka), a także podróżnikiem i krajoznawcą. Od wielu lat z pasją bada dzieje zagospodarowania turystycznego gór Polski po 1945 r. oraz historię podziemnych tras i obiektów turystycznych w Polsce, czego efektem są liczne artykuły publikowane na łamach „Wierchów”, „Sudetów”, „Ziemi Prudnickiej”, „Rocznika Jeleniogórskiego”, „Odkrywcy” oraz publikacje książkowe, m.in.: Góry Polski (2004), Podziemne trasy turystyczne Polski , cz. 1 Kopalnie, cz.2 Obiekty strategiczne, cz.3 Jaskinie i piwnice (2012), Zagadka Drogi Sudeckiej (2013), Utracone Sudety (2014).

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Zagadkowa Droga

foto: pixabay.com

Zakończył się projekt pn. „Dolnośląski Bon na Innowacje”. Tym samym 79 przedsiębiorców z Dolnego Śląska otrzymało wsparcie finansowe na modernizację, usprawnienie czy udoskonalenie swojej działalności.

foto: użyczone

Były zniszczenia, była kradzież, sprawa trafiła na policję i biurko prokuratora. Kto i dlaczego nie chce budowy kopalni w Ścinawce Śr.?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×