REKLAMA

Nowa Radna

Danuta Lisota została nową radną Rady Miejskiej w Kłodzku

Wybory w okręgu wyborczym nr 5 ogłoszono po tym, jak zmarł wybrany w 2014 roku na radnego Tadeusz Kmiecik. Okręg nr 5 obejmuje ulice pl. Jedności, ul. Krasińskiego, Lutycka, Mickiewicza, Norwida, Rzepichy, Słowackiego, Żeromskiego. O wybór walczyło aż pięciu kandydatów. Przeważającą ilością głosów wygrała Danuta Lisota, która w poprzednich wyborach miała drugi wynik. 3 lipca głosowały na nią 82 osoby. Druga była Beata Bobowska z 40 głosami, trzeci Wojciech Zimoch z 19 głosami, Andrzej Kucab z 13 i Zygmunt Żerkowski z 9. Oddano 163 ważne głosy. Lisota startowała z KWW Alternatywa. Związana jest ze środowiskiem lewicowym. Nowej radnej już w poniedziałek, 5 lipca gratulacje na Facebooku złożył burmistrz Michał Piszko.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Nowa Radna

Kłodzka biblioteka z ministerialną dotacją z programu partnerstwo dla książki.

2 miliony, siedem, a może jeszcze więcej?. Czy i jakie odszkodowanie uderzy w kłodzki samorząd?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×