REKLAMA

Powstanie nowy film fabularny w Kłodzku

Potrzebni statyści


Potrzebni statyści

Agencja Aktorska „EDWIN FILM” z Wrocławia zaprasza mieszkańców Kłodzka i Nowej Rudy do udziału w charakterze Statystów w filmie fabularnym produkcji czeskiej pod tytułem :” Ja, Olga Hepnerowa” w reżyserii Tomáša Weinreba i Petra Kazdy.

Zdjęcia do filmu będą realizowane w Kłodzku w dniach 14-17 grudnia 2013 roku.


Poszukujemy następujących osób:


 • Mężczyzn w wieku 30-50 lat

 • Mężczyzn w wieku 50-70 lat

 • Kobiet w wieku 50-70

 • Kobiet w wieku 30-50


 • Uwaga. Akcja Filmu toczy się w latach 70-tych 20go wieku, więc zapraszamy osoby z włosami w naturalnych kolorach ( jeśli farbowane to blond, czarne, takie jakie były modne w latach 70-tych) bez widocznych tatuaży, piercingu, nowoczesnych, współczesnych fryzur, głów ogolonych na łyso, tipsów itp.

  Uwaga: Dzień zdjęciowy wymaga dyspozycyjności od rana do wieczora.

  Zapraszamy osoby pogodne, uśmiechnięte, zdyscyplinowane ,ciekawe świata, cierpliwe i punktualne, które pragną wziąć udział w ciekawym przedsięwzięciu artystycznym!

  Zapewniamy Państwu na planie zdjęciowym: opiekuna z ramienia Agencji, napoje, kanapki, ciepłą zupę oraz niewielkie honorarium.

  Casting (zdjęcia próbne) dla osób zainteresowanych udziałem w filmie odbędzie się w Kłodzku w dniu 4 grudnia (środa) w godzinach 10.00 – 16.00) w Kłodzkim Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji (sala kawiarni, parter) pl. Jagiełły 1, Kłodzko.

  Podczas castingu będą Państwo proszeni o wypełnienie ankiety statysty oraz wykonana zostanie fotografia każdej osoby.

  Z osobami wybranymi do udziału w filmie Agencja EDWIN FILM skontaktuje się telefonicznie przed przystąpieniem do zdjęć.


  Dodaj komentarz

  Komentarze dla artykułu (1): Powstanie nowy film fabularny w Kłodzku

  Obrazek użytkownika anton
  • anton
  • 26-11-2013

  można zobaczyć jak wygląda kręcenie filmu, okazja raz na kilka lat.

  Ksiądz Biskup Ignacy Dec odchodzi na emeryturę. Dziś w samo południe w kaplicy domowej Świdnickiej Kurii Biskupiej ogłoszono decyzję ojca świętego Franciszka, który mianował nowym biskupem świdnickim biskupa Marka Mendyka, dotychczasowego biskupa pomocniczego diecezji legnickiej.

  O najnowszej książce „Miłość leczy rany”, jej głównym bohaterze Unkasie, rozmowach przez więzienne kraty, a także o przyjeździe do Srebrnej Góry, z pisarką Katarzyną Bondą rozmawiała Karolina Golak.

  Zamów reklamę

  Skontaktujemy się z Tobą

  Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
  Formularz został wysłany.
  Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×