REKLAMA

Cud - miód na deptaku

To nowe wydarzenie w kalendarzu polanickich imprez.

Duży nacisk kładzie na promocję wyrobów pszczelarzy zrzeszonych w kole Polanica-Zdrój. Podczas imprezy będzie można wziąć udział w warsztatach i wykładach poświęconych tej tematyce, nie zabraknie też wydarzeń dla dzieci. Słodka, lecz zdrowa impreza zaplanowana jest na przyszły weekend 18-19 sierpnia w polanickim parku zdrojowym.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Cud - miód na deptaku

Trwa rekrutacja do służby w policji. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej oraz pod numerem telefonu 74 647 32 35, a także osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Kłodzku.

Była szefową noworudzkiego biura poselskiego Michała Dworczyka, została prezesem Uzdrowiska Lądek – Długopole. O przyszłości uzdrowiska, jego problemach i zmianach jakie nastąpią rozmawiamy z Joanną Walaszczyk.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×