REKLAMA

Nysa druga w turnieju Wrocław Cup

Srebrny medal wywalczyła Nysa Kłodzko w turnieju drużyn z rocznika 2003

Srebrny medal wywalczyła Nysa Kłodzko w turnieju drużyn z rocznika 2003

W turnieju Wrocław Cup rywalizowało 10 zespołów podzielonych na dwie grupy. Kłodzka Nysa wystawiła dwie drużyny. W grupie A pierwszy zespół z Kłodzka wygrał wszystkie mecze w fazie grupowej, nie tracąc nawet jednego gola. Pokonał 4:0 Śląsk Wrocław, 2:0 Akademię Talentu z Oławy oraz Polonię Wrocław i rozgromił 5:0 FC Wrocław Bambini. Drugi zespół Nysy zdołał wygrać tylko jeden mecz, ogrywając 2:1 FA Wrocław. W fazie finałowej Nysa II zagrała o piąte miejsce ze Śląskiem Wrocław, zwyciężając w tym meczu 1:0. Z kolei pierwszy zespół w meczu finałowym musiał uznać wyższość MK Wołów, ulegając mu 0:1. – Zawody stały na wysokim poziomie. Zawodnicy, jak na swój wiek, prezentowali bardzo wysokie umiejętności. Nasi piłkarze otrzymali wielkie uznanie od trenerów oraz kibiców zgromadzonych na stadionie za wysoki poziom techniczny i wolę walki – mówi Bogdan Bachmatiuk, kierownik Akademii Piłkarskiej Nysy Kłodzko. Wyróżnienia indywidualne otrzymało trzech kłodzkich graczy. Marcina Wawryka (Nysa II) i Adrian Kraus (Nysa I) nagrodzono statuetkami wyróżniających się zawodników, a tytuł najlepszego piłkarza turnieju przyznano Michałowi Adamczykowi (Nysa I).


Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Nysa druga w turnieju Wrocław Cup

Zetkama Doral Nysa Kłodzko

Kłodzko: Sobotnie derby w Wałbrzychu niestety zakończyły się przegraną drużyny z Kłodzka.

Kłodzko: To już pewne, Hania przed śmiercią była bita i kopana przez konkubenta swojej matki.

Fot. GDDKiA we Wrocławiu

Kłodzko: Który wariant drogi będzie w końcu realizowany? Odcinek Kłodzko - Ząbkowice zostanie jednak podzielony na dwie części.

Fot. Parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Polanicy-Zdroju.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×