REKLAMA

Pożar pustostanu

Brzmiało bardzo poważnie, bo straż pożarna otrzymała zgłoszenie, iż płonie budynek mieszkalny. Na miejsce udało się 32 ratowników. Na szczęście sytuacja na miejscu była mniej dramatyczna.

- Na miejscu okazało się, że płonie pustostan, a nie budynek mieszkalny – mówią strażacy. - Zapaliły się śmieci magazynowe w pustostanie. Nasze działania polegały na wygaszeniu pożaru oraz sprawdzeniu, czy w budynku nie przebywają np. bezdomni. Na szczęście budynek był pusty i nikt w zdarzeniu nie ucierpiał. Do zdarzenia doszło we wtorek, po 16.00 przy ul. Kościelnej w Szczytnej.

Akcja ratunkowa trwała dwie i półgodziny a z żywiołem walczyło siedem zastępów strażaków.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Pożar pustostanu

Olbrzymie zainteresowanie ofertą sprzedaży pałacu w Bożkowie. Niewielu potencjalnych kupców jest jednak świadoma, ile trzeba włożyć w remont zabytku

 Kolejarze wyremontowali 3 km torów. Wydali na to 6,5 mln zł, ale są efekty

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×